ADELINA CALL CENTER COPYRIHGT 2004-2022. ALL RIGHTS RESERVED.

ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС

Віртуальний офіс (від англ. Virtual office) – це офісні послуги колективного користування, які включають в себе службову адресу організації для отримання кореспонденції, послуги пересилання пошти, віртуальний телефонний номер, прийом факсу, а також додатково надаються обслуговування вхідних дзвінків, послуги секретаря, веб-хостинг та оренда переговорних кімнат і конференц-залів для ділових зустрічей.

Послуга «Віртуальний офіс» від Adelina Call Center дозволяє команді співробітників ефективно вести бізнес, використовуючи виключно комунікаційні можливості Інтернету.

Вам потрібна ця послуга, якщо:

Послуга «Віртуальний офіс» в Adelina Call Center передбачає собою надання багатоканального номеру, прийом дзвінків на який здійснюється 7/24/365 висококваліфікованими операторами колл-центру. Співробітники обробляють запити відповідно до сценарію розмови, враховуючи корпоративні стандарти вашої компанії. При необхідності, дзвінки можуть переадресовуватись на міські та мобільні телефони.

Гарантовано поліпшується враження клієнтів і партнерів про вашу компанію, підвищується попит на послуги та товари, розширюється ваша клієнтська база і збільшується обсяг прибутку. Ви оплачуєте нам тільки хвилини роботи наших співробітників.

Це ідеальний варіант для підприємців-початківців – економно і в найкоротші терміни отримати укомплектований співробітниками й обладнанням офіс, а також готовий, досвідчений персонал. При цьому ви не дбаєте про умови роботи вашого офісу та персоналу – людський фактор (поганий настрій підлеглих, обіди, лікарняні тощо) відсутні. Ваші клієнти ніколи не почують: «Лінія зайнята». А ви отримуєте якісно виконані послуги та детальну, але зрозумілу звітність.

Ми виділяємо вам міський багатоканальний (або послуга ІНФОЛІНІЯ 0 800) номер телефону для організації цілодобової служби вашої компанії. На нього будуть надходити дзвінки, призначені тільки вашій компанії. Цей номер ви вказуєте у своїх рекламних та інформаційних матеріалах як телефон своєї цілодобової служби з обслуговування клієнтів. Зателефонувавши за цим номером, ваш клієнт буде перебувати у повній впевненості, що він спілкується зі співробітником вашої компанії. Насправді, він веде приємну бесіду з професійним оператором call-центру.

Наші фахівці привітають вашого клієнта від імені вашої компанії, з’ясують його ім’я, мету дзвінка, нададуть необхідну інформацію, приймуть замовлення або факс, з’єднають з потрібним менеджером вашої компанії. Якщо з’єднання з менеджером зараз неможливо, наш оператор прийме інформацію і негайно відправить її цьому співробітнику по електронній пошті або sms-повідомленням.

В результаті ви підвищуєте доступність компанії в очах клієнтів та партнерів, отримуєте звіти та статистику звернень ваших клієнтів і партнерів та сучасний сервіс.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Вкажіть Ваше ім`я

Номер телефону для зв'язку

E-mail

Опишіть Ваш запит

 

Контакт Центр Украина 

Top

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Вкажіть Ваше ім`я

Номер телефону для зв'язку

E-mail

Опишіть Ваш запит

×