ADELINA CALL CENTER COPYRIHGT 2004-2022. ALL RIGHTS RESERVED.

ІНФОЛІНІЯ 0-800

Услуги Колл Центра Украина

На номер з кодом 0800 можна зателефонувати безкоштовно з будь-якого стаціонарного або мобільного телефону і з будь-якої точки України. Номер 0-800 має статус загальнонаціональної лінії безкоштовного зв’язку. Пропонувати клієнтам дзвонити на 0-800 – значить значно спростити їм життя.

Практика показує, що з номером 0 800 в компанії значно збільшується кількість дзвінків від клієнтів та в рази поліпшуються результати рекламних акцій і сервісів підтримки. Цей номер легко запам’ятати. В цілому, використовуючи цей номер, ви зможете підвищити лояльність клієнтів до вашої компанії.

Послуга «Інфолінія 0 800» включає в себе всі переваги таких послуг Adelina Call Center, як «інформаційна лінія», «служба замовлень», «віртуальний офіс» та додаткової послуги, яка є невід’ємною частиною формування лояльних відносин з існуючими та потенційними клієнтами, а саме – можливість здійснення безкоштовного дзвінка кінцевим споживачем з будь-якої точки України на виділений номер послуги «Інфолінія 0 800».

Послуга 0 800 досить поширена в нашій країні і за час існування зарекомендувала себе як інструмент, який мотивує і спрощує можливість контакту Вашого клієнта з Вами.

Використання послуги «Інфолінія 0 800» підвищить реакцію цільової аудиторії на розміщену рекламу, дозволить отримати оцінку ефективності проведеної рекламної кампанії, забезпечить єдину точку доступу Вашого клієнта в компанію, при правильному виборі тарифного плану, оптимізує телекомунікаційні витрати і позитивно впливатиме на імідж Вашої компанії, яка демонструє клієнторієнтований підхід.

Наші фахівці допоможуть Вам здійснити підбір зовнішнього вигляду номера на Ваш смак і таким чином, щоб він максимально запам’ятовувався в рекламних матеріалах.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Вкажіть Ваше ім`я

Номер телефону для зв'язку

E-mail

Опишіть Ваш запит

 

Услуги Колл Центра Украина

Top

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Вкажіть Ваше ім`я

Номер телефону для зв'язку

E-mail

Опишіть Ваш запит

×