ADELINA CALL CENTER COPYRIHGT 2004-2022. ALL RIGHTS RESERVED.

АКТУАЛІЗАЦІЯ КЛІЄНТСЬКОЇ БАЗИ

Ми живемо у 21 віці – часі мобільності та постійних змін. У людини з’явилась можливість змінювати свої e-mail-адреси, sim-карти, профілі у соціальних мережах, переїжджати з місця на місце, навіть змінювати країни проживання. Маючи у своєму розпорядженні базу даних своїх клієнтів, поміркуйте, наскільки вона ефективна і чи не вимагає регулярного оновлення?

Тільки гранично точна база даних має цінність.

Актуалізація баз даних – це актуалізація контактів по базах даних або, іншими словами, приведення баз даних в актуальний стан. При актуалізації частина даних зберігається, частина оновлюється, а частина видаляється, і звичайно додаються нові дані. Без точної і актуальної бази компанія може втратити своїх існуючих клієнтів.

Більшість успішних компаній вже давно знайома з ідеологією роботи Customer Relationship Management і системами управління відносинами з клієнтами, які є досить дієвими інструментами підвищення лояльності клієнтів до компанії та побудови відповідальних бізнес-відносин. В рамках послуги «Актуалізація баз даних», Adelina Call Center сприяє приведенню вашої клієнтської бази в коректний для вас формат, а саме:

Технологічні і операторські ресурси Adelina Call Center дозволяють здійснювати понад 50 000 дзвінків на день, що гарантує можливість обробки як невеликих клієнтських баз, так і клієнтських баз корпорацій національного рівня. Послуга «Актуалізація баз даних» – це цікаве рішення для того, щоб:

При зверненні в колл-центр Аделіни актуалізацією вашої бази даних займуться професіонали, які досягли рівня лідерів ринку контактних центрів. Вони будуть обдзвонювати ваших реальних та потенційних клієнтів і партнерів для уточнення й коригування інформації у вашій базі даних. Контактний центр Adelina гарантує вам конфіденційність при наданні доступу нашим операторам до вашої бази даних.

Дивіться також: ПОШУК КЛІЄНТІВ та ТЕЛЕФОННІ ПРОДАЖІ

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ “АКТУАЛІЗАЦІЯ КЛІЄНТСЬКОЇ БАЗИ”

Вкажіть Ваше ім`я

Номер телефону для зв'язку

E-mail

Опишіть Ваш запит

 

Інші послуги колл центра Adelina можно переглянути тут.

Top

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Вкажіть Ваше ім`я

Номер телефону для зв'язку

E-mail

Опишіть Ваш запит

×