ADELINA CALL CENTER COPYRIHGT 2004-2022. ALL RIGHTS RESERVED.

ТЕЛЕФОННІ ПРОДАЖІ (телемаркетинг, телепродажі)

Телемаркетинг (англ. Telemarketing) – це вид прямого маркетингу, при якому спілкування продавця та покупця відбувається за допомогою засобів телефонії. У більш вузькому значенні, телемаркетинг – це продаж товарів або послуг по телефону.

Наш колл центр має великий досвід роботи в напрямку продажів по телефону банківських і страхових продуктів, продуктів кабельного і супутникового телебачення, послуг мобільного зв’язку, товарів каталожної торгівлі, тренінгів та заходів, курсів іноземних мов, благодійної допомоги.

На базі Adelina Call Center створено цілий підрозділ, який спеціалізується виключно на проведенні продажів по телефону. Кваліфіковані бізнес-тренери проводять регулярне навчання з метою ознайомлення співробітників як з характеристиками товарів і послуг, так і з новітніми технологіями здійснення продажу.

Яким чином організований процес:

Підготовка проекту. Ми досліджуємо сферу Вашого бізнесу і специфіку діяльності Вашої компанії та пропонуємо готове рішення, з урахуванням всієї інформації і Ваших побажань: програму навчання співробітників під проект, готовий сценарій розмови, спрямований на продаж.

Навчання персоналу. Всі наші співробітники – професіонали в обслуговуванні клієнтів, проходять регулярні тренінги у сертифікованих бізнес-тренерів компанії. Таким чином, для запуску Вашого проекту їм не потрібне тривале навчання – досить декількох днів для навчання специфіці продажів у конкретно Вашої компанії. На великих та постійно зростаючих проектах, які обслуговують національні компанії України, в команді проектів на постійній основі задіяні виділені тренера. Під час навчання консультанти, менеджери з продажу напрацьовують певну модель розмови. Стрімка динаміка зростання проектів телепродажу в колл центрі свідчить про відмінні навики наших співробітників у роботі з відмовами. Наші оператори вміють обійти будь-яку відмову.

Складання бази для дзвінків. У разі, якщо Ви не володієте своєю базою клієнтів для дзвінків, паралельно з навчанням ми розробляємо свою базу клієнтів – див. послугу ПОШУК КЛІЄНТІВ. Наші співробітники роблять «холодні дзвінки» та складають статистику по здійсненим дзвінкам. Готова база передається групі телемаркетингу під Ваш проект.

Успішний запуск та реалізація проекту телемаркетингу. У вас буде продаж, статистика і регулярна звітність, доступ до записів розмов, виділений операційний менеджер – керівник Вашої групи буде постійно на зв’язку. Наші готові рішення гарантують усі можливі послуги у галузі, зокрема, також автододзвін і переключення дзвінка на фахівця.

Динаміка розвитку сучасного бізнесу диктує свої умови щодо правил просування товарів і послуг. Звичайних інструментів інколи стає не достатньо, а особливо, коли потрібно підвищити ефективність продажів на певних географічних територіях, або по компанії в цілому.

Вам достатньо передати базу потенційних клієнтів фахівцям Adelina Call Center, і ми проведемо весь цикл як допродажної підготовки, так і процесу продажу в цілому. Для визначення ефективності Вашої пропозиції серед потенційних клієнтів, буде проведено пілотний проект, де Ви зможете побачити статистку по актуальності Вашої бази контактів, дізнатися % відгуку на Вашу пропозицію, а також дізнатися думку клієнтів про Ваші товари та послуги.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Вкажіть Ваше ім`я

Номер телефону для зв'язку

E-mail

Опишіть Ваш запит

Top

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Вкажіть Ваше ім`я

Номер телефону для зв'язку

E-mail

Опишіть Ваш запит

×